Во как надо

Во как надо
"...

Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху"
(Інформаційне управління)

Законопроектом (реєстр. № 1061-5), поданим Президентом України, пропонується збільшити розміри штрафів за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. Згідно з проектом "у середньому штраф за правопорушення становитиме 85100 гривень".

Проектом передбачається підвищити відповідальність за вчинення грубих порушень Правил дорожнього руху. Зокрема, штраф за проїзд на заборонний сигнал світлофора становитиме 170204 грн., а за керування транспортним засобом у нетверезому стані - 13602550 грн.

..."


http://portal.rada.gov.ua/rada/control/ ... t_id=37486



P.S. 5 грн = $1

P.P.S. - снимок с экрана сохранил. :)
Была ли полезна информация?
Жена прочла - чуть инфаркт не получила.
Потом она мне расказывала всю правду про нашу власть (а то я не знаю).

Потом я ей показал где тире пропустили. :)
Была ли полезна информация?
Круто :!: :lol: :shock: :roll:
Была ли полезна информация?
Гы вот это да если бы так было, это ладно у нас за пьянство за рулём в арестанский дом на 1 неделю и 2000 доларов штраф за красный свет и привешение скорости отнимают права до 4 месяцев + штраф, а если не однократно то на перездачу прав отправляют, причём менты взятки не берут они по зделке на % работают ваще озверели последнее время.
Была ли полезна информация?
Читают тему (гостей: 1)